2-oji Moterų stovykla „All inclusive“

2-oji Moterų stovykla „All inclusive“

Degančia širdimi, su dideliu nekantrumu skelbiu žinią apie antrąją savaigalio stovyklą moterims „Cackos Pacackos“!

Pirmiausia apie techninius reikalus: stovykla vyks MARIJAMPOLĖJE, Vasario 2-4 dienomis nepaprastoje, šiek tiek slaptoje vietoje, netoli Poezijos parko. Gyvensite 2-čiuose arba 3-čiuose jaukiuose kambariuose su patogumais. 3 kartus per dieną Jus maitins nuostabios virėjos, kurios gamins šviežų, skanų ir sotų maistą tik mums. Taip pat lauks ir užkandžiai bei karšti gėrimai. Žodžiu, kūno poreikiais pasirūpinsim ne prasčiau nei sielos.

O kas laukia mūsų sielos?

O gi daug nerealių ir nuostabių dalykų. Ir nors man nesinori atskleisti visų „kortų“, bet nepapasakoti apie programą taip pat negaliu, nes kitaip Jūs nežinosit, kad Jūsų laukia. Taigi, trumpai apie tai, kas mūsų laukia:

Penktadienis

Rinksimės tarp 18 – 19val. vakare, po darbų ir ilgos savaitės. Visos kartu pavakarieniavusios ir įsikūrusios kambariuose, trumpai susipažinisime ir turėsime vakaro programą iki ~21val.

 

Šeštadienis

9h Pusryčiai

10h Paskaita „Kaip įveikti stresą ir rasti motyvacijos siekiant savo tikslų“ su lektore Ieva Ąžuolaityte-Staneikiene

12h Pietūs ir kavageris

13h Polimerinio molio burtai. Mokysimės papuošalo gaminimo iš modilino su Veta Art‘s, kuri pas mus atvyks net iš Klaipėdos! Pažadėjo, kad kiekviena parsivešime po papuošalą atrodantį kaip „Macaroons‘as“ arba uogos!

16h Pertraukėlė ir kavageris

16.30 Sielos koliažas su ypatina mūsų lektore Laura Baumann. Ji – ne tik charizmatiška asmenybė bet ir moteris, turinti begalę žinių, kuriomis su mumis dalinsis savo paskaitoje apie sielą.

18.30 Vakarienė

19.30 Visos kartu praleidusios rimtą ir sudėtingą dieną, pasigilinusios į savo sielą, atradusios kūrėją savyje mokysimės atsipalaiduoti šokdamos! Nerealus energijos ir pozityvo užtaisas – Agnė Amalienė piverts šokti net tas kojas, kurios sako, kad šokti nemoka!

 

 

Sekmadienis

9h Vėlyvi ilgi Sekmadienio pusryčiai

10.30h Pažintis su Marijampole. Nes tikiu, kad po jos ir Jūs įsimylėsit šį miestą su autentiška dvasia taip, kaip aš. Bus trumpa ekskursija po „Kapsuką“ ir apsilankymas muziejuje.

12h Atviras kvietimas visoms kartu nueiti į Šv. Mišias (toms, kurioms nenorės – nusimato laisvas laikas).

13.30h Pietūs

14.30 – 16h Trumpas stovyklos aptarimas, grįžtamasis ryšys. Graudūs verksmai atsisveikinant.

~16.30 Išvykimas namo.

 

Stovyklos kaina žmogui, registruojantis:

Lapkričio mėn.: 90eur,

Gruodžio mėn.: 100eur,

Sausio mėn.: 110eur.

Šįkart vietų daugiau, bet kiekis irgi labai ribotas. Registracija patvirtinama užpildžius  registracijos anketą ir pervedus avansą – pusę sumos į nurodytą sąskaitą, kurią gausite atlikusios rezervaciją.

labas@cackapacacka.lt

 

Man tikriausiai nereikia pasakoti, kaip stipriai jau dabar laukiu šios stovyklos! Tikiuosi, Jūs irgi!

Send this to a friend