3-oji Moterų stovykla „Dabar arba niekada“

3-oji Moterų stovykla „Dabar arba niekada“

Štai, pagaliau, Jums prieš akis – jau III-iosios moterų stvoyklos programa! Kada, jei ne dabar ryžtis pokyčiams? Sutikti bendraminčių? Praplėsti savo akiratį? Pasilepinti prabanga? Dovanoti išskirtinį laiką? Tik „DABAR ARBA NIEKADA“! Su tokiu šūkiu kūriau šią stovyklą, tikiuosi, kad jis taps visų mūsų užsiėmimų šūkiu!

Tikriausiai ne veltui šia savo stovykla didžiuojuosi labiausiai. Nes ji tikrai bus pati geriausia, su laiku įgijama patirtis leido Jums sukurti tokią įspūdingą programą, jog iš stovyklos išvažiuosite kaip naujos gimusios. Visomis prasmėmis.

Rytais gersime kavą terasose, iš kurių atsveria vaizdas į jachtklube gyvenančius laivus. Be to, tą savaitgalį Klaipėdoje vyks laivų paradas ir mes būsime privilegijuotos, nes mums nereikės spraustis tarp gausybės žmonių Klaipėdos pusėje. Mums pakaks žiūrėti pro langą arba pasivaikščioti ir ranka paliesti laivus bei grožėtis jais.

Esu tikra, kad oras bus nuostabus ir lepinsimės ne tik saulės voniomis (visose stovyklose iki šiol mus ji pasitiko – saulė – ir aš sakau, kad tai ženklas iš aukščiau, laiminantis mūsų veiklas) bet ir išskirtine programa, kurią ruošėme su aukščiausio lygio profesionalais bei savo srities specialistais. Nes Jūs vertos paties geriausio! Dabar arba niekada!

Taigi, jau smalsu, kur viskas vyks? Gyvensime apartamentuose su terasomis (taip, jos bus net dvi kiekviename apartamente!) Smiltynės jachtklube. Daugiau nuotraukų ir visos informacijos apie apgyvendinimą galite rasti štai čia: www.smiltynesjachtklubas.lt

Kokia bus PROGRAMA?

Penktadienį kaip visada susirinkusios po darbų stovyklą pradėsime gurmaniška prabangia vakariene, susipažinimo užduotimis bei kitais užsiėmimais, kurie padės šiek tiek išdrąsėti ir pažinti visas stovyklos dalyves. Turėsite laiko palydėti saulę bei pasidžiaugti nuostabia aplinka ir pušynu, esančiu šalia.

ŠEŠTADIENIS

I – OJO RYTO SVEIKATINGUMO PROGRAMA

Šeštadienio ryta pradėsim sveikatingumo programa, kurią ves kineziterapeutė, Kauno kolegijos sveikatingumo dėstytoja ir pati nerealiausia moteris, į kurią norisi lygiuotis – Laura Baumann. Ji minėjo, jog išduos ypatingą saulės pasveikinimo ritualą, kurio laikantis (ir nieko papildomai nedarant) galima atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Skamba mistiškai? Bet tai įrodyta mokslo! Apie viską išsamiai sužinosite stovykloje.

PASKAITA „SLAPTAS BIČIŲ GYVENIMAS“

Vėliau šeštadienį Laura, kaip vienintelė Lietuvoje apiterapijos (mokslo apie bites, medų ir jo gydomąsias savybes bei poveikį mūsų grožiui) ekspertė mums praves paskaitą su praktika. Laura yra Dr. Doc. Algirdo Amšiejaus dukra (tikrai jį esate matę ir girdėję laidoje „Svajonių sodai“), visa jų šeima paskyrė savo gyvenimą bičių pažinimui ir jų nešamo medaus tyrinėjimui ieškant ir pritaikant medaus savybes, bičių galias gydant ne tik įvairias ligas (pvz. nevaisingumą ir vėžį) bet ir puoselėjant grožį bei stiprinant imunitetą. Kartą išgirdusios ir pamačiusios Laurą suprasit apie ką aš kalbu. Visa jų šeima ne tik teoriškai moka pasakoti, bet ir praktiškai liudija, kad tai, kuo gyvena – veikia.

PRAKTINĖ + TEORINĖ PASKAITA “PALEPINK KŪNĄ MEDUMI”

Taip pat Laura mus praktiškai mokys medaus masažo subtilybių, grįžusios galėsime tokiu masažu lepinti savo vyrus (po to garantuotai leis į visas stovyklas 😀 ) ir vaikus. Stovyklose mes tikrai ne tik guodžiamės, kaip pavargstam nuo namų buities ir rutinos, bet ir kalbam apie tai, kad reikia labiau ir stipriau mylėti ir lepinti savo vyrus, vaikus bei kitus artimuosius. Už tai mums ir reikia tokių stovyklų – kad pasisemtumėm patirties ir savo ištuštėjusius dvasios indus pripildytumėm naujomis žiniomis, būsenomis ir emocijomis!

PIETŪS. DŽIAUGSMAS SKONIO RECEPTORIAMS

Mūsų lauks gurmaniški trijų dalių pietūs Jachklubo restorane, o po to tęsime darbus konferencijų salėje.

PRAKTINĖ PAMOKA „PAŽADINK KŪRĖJĄ SAVYJE“

Šeštadienį popiet Jūsų laukia papuošalo gamybos pamoka, kurią vesiu aš – Ieva. Arba geriau žinoma kaip Cacka Pacacka ir šioų stovyklų sumanytoja bei įkūrėja. Dar pirmoje stovykloje vykusios apyrankių dirbtuvės buvo viena iš didžiausio susidomėjimo sulaukusių veiklų.

Moters genuose yra poreikis kurti ir save realizuoti kūryboje, todėl ir nuspręsta rankdarbius laikyti kaip viena iš pagrindinių stovyklos ašių. Juk senovėje buvo įprasta visoms kartu susirinkus ilgais vakarais kurti ir užsiimti rankdarbiais, kalbėtis, dalintis patirtimi ir žiniomis. Todėl ir mes bandysime bent trumpam grįžti prie savo šaknų ir praeities. Šįkart visos kartu siuvinėsime nedidelius auskarus, kiekviena pasigamins ypatingą papuošalą, kuris ne tik primins stovyklą, bet ir bus ypatingas, nes Jūsų rankomis kurtas. Galėsite rinktis spalvas iš visų mano cackų ir karoliukų imperijos. Jau vien tai turėtų skambėti viliojančiai! Abejojate, kad pavyks pasisiūti auskarus? Aš tą galiu garantuoti! Visos namo išvažiuosite pasipuošusios savo gamybos cackomis!

NEFORMALI VEIKLA. PASIRUOŠIMAS „BOHO“ STILIAUS FOTOSESIJAI IR ASMENINIAMS FOTOPORTRETAMS.

Pailsėjusios ir susitelkusios kūryboje mes kartu ruošimės nerealiai FOTOSESIJAI! Taip, Jūs nesapnuojat! Mums be proto pasisekė, nes kartu stovykloje dalyvaus ir mūsų autoportretus įamžins fotografė Eurika Balčiūtė, dar žinoma kaip Pienės Pūkas Photography, t.p. ji turi nuostabią fotostudiją Kaune pavadinimu „Debesų Sūpynės“. Esu be galo laiminga, kad Eurika sutiko atvažiuoti ir mus įamžinti. Jau seniai kartu su ja dirbame, įvykdėme daug projektų ir man džiugu matyti, kaip ji auga ir tobulėja su kiekvina nauja diena.  Su ja mes galim kalnus nuversti! O jos fotografavimo stilius ir gebėjimai yra nerealūs, apsilankykit pas ją ir pamatysit. Paprastas moteris ji paverčia divomis, paryškina jų natūralų grožį, o ne liepia jį paslėpti po storiausiu sluoksniu fotošopo ir girmo.

Taigi, kartu su fotografe, grožio specialistais bei stiliste mes sukursime kiekvienai Jūsų „boho“ stiliaus (dar kitaip vadinamą gėlių vaikų) įvaizdį ir ypatingoje vietoje, kurią žinome tik mes darysime mergaitišką pikniką bei fotosesiją. Kiekvienai Jūsų bus skirtas atskiras dėmėsys ir laikas, kad po stovyklos gautumėte savo autoportretą.

Įamžintos akimirkos džiugins dar ilgai, aš prižadu, kad galėsite įsirėminti savo nuotrauką ir įsimylėsit save pamačiusios nuotraukose iš naujo. Eurika tikrai daro stebuklus. Beje, mes pasirūpinsim ir visu Jūsų įvaizdžiu, esant netinkamoms oro sąlygoms turime ne prastesnį variantą „B“, todėl galit būti ramios, kad visokioms situacijoms susiklosčius, Jūs tikrai turėsite asmeninę fotosesiją.

VAKARO PROGRAMA + VAKARIENĖ

Po fotosesijos ir pikniko, apie 20h grįšime vakarieniauti į jachtklubo restoraną. Po to mūsų laukia bendrystė – vakarojimas, galbūt šokiai, gal ilgi ir prasmingi pašnekesiai su naujomis dragėmis, o gal poilsis. Kiekviena rinksis asmeniškai, bet iš patirties sakau, kad ši naktis būna ypatinga, nes po pusantros dienos bendravimo jau būnam atradusios artimas sielas ir kalbų būna tiek, kad net miegoti nueinam auštant…

SEKMADIENIS

II- OJI SVEIKATINGUMO PROGRAMA

Sekmadienio rytą mūsų grožiu bei sveikata rūpinsis Alina – sveikatingumo instruktorė, dirbanti su asmeniniais klientais sporto klube „Sil“, Kaune. Alina ne tik motyvuojančiai praves mums mankštą, bet ir privers raumenukus nubusti iš žiemos miego. Beje, tikiuosi, kad Alina galės pasidalinti ir savo sėkmės istorija, kaip išdrįsusi keisti savo gyvenimą ėmėsi konkrečių veiksmų ir pasiekė tikslų. Labai didžiuojuosi Alina ir džiaugiuosi, jog ji dalinsis savo žiniomis ir patirtimi kartu su mumis!

PASKAITA + PRAKTIKA „ŠYPSENA – GERIAUSIAS BŪDAS PARODYTI DANTIS SAVO PRIEŠUI“

Dar vienas netikėtas mano atradimas – perliukas – Amanda. Ji yra gydytoja odontologė. Bet dirba šį darbą… iš pašaukimo! Dar niekada negalvojau, kad žmogus gali dirbti iš pašaukimo tokį darbą, kol neapsilankiau Amandos paskaitoje apie burnos higieną ir dantų priežiūrą. Po jos grįžusi pradėjau kardinaliai kitaip prižiūrėti savo burną ir dažniau šypsotis. Net nesusimąstai žmogus kartais, kiek visokių niuansų ir naujienų atrandama kiekvienoje srityje. O sveikatingumo – ypatingai! Taigi, Amanda su mumis pasidalins ne tik teorija, bet ir praktinėmis žiniomis. Viską išbandysime pačios ir dar dovanų gausime. Beje, minėjo, kad trumpai ir apie vaikų burnos priežiūros ypatumus papasakos. Žodžiu, po paskaitos pulsim namuose daryt pokyčiu ir blyksėsim savo šypsenom kaip niekada anksčiau!

STOVYKLOS APTARIMAS + PIETŪS

Kadangi laiko kaip visada maža, o dalykų norisi nuveikti daug, pietaudamos aptarsime stovyklą. Man visuomet svarbus Jūsų grįžtamasis ryšys, nes aš (ir lektoriai) nori augti bei tobulėti, todėl kaskart po stovyklo aptarimo žinau, ką kitoje darysiu kitaip, ir todėl kiekviena stovykla tobulėja bei auga ne tik jos vertė, bet ir kokybė.

EKSKURSIJA „ĮSIMYLĖK KLAIPĖDĄ, NES AŠ TAI JAU“

Paskutinė veikla, kuri taip pat tapo jau tradicija stovkloje – tai siekis pažinti Lietuvą. Klaipėdą esu įsimylėjusi jau seniai, bet man bus be galo smalsu išgirsti daugiau įvairių pasakojimų, pamatyti neregėtų jos vietų. Gidė sakė, kad dar neteko vesto ekskursijos tokiai ypatingai auditorijai, bet su nekantrumu lauks, kada galės pasidalinti su mumis savo žiniomis. Nekantrauju ir aš!

GRAUDŪS VERKSMAI ATSISVEIKINANT

Nes taip visada būna po stovyklų. Ir Jums taip bus! 🙂

APIE KAINAS IR KITUS BAUBUS

Tikriausiai Jums rūpi labiausiai… Kaina? Ir aš Jus puikiai suprantu 🙂

Turiu Jums ypatingą dovaną, nes viskas – nakvynė, dvi gurmaniškos vakarienės ir maistas (reikės pasirūpinti tik lengvais pusryčiais ir kava, apartamentuose yra virtuvėlės), programa, priemonės, paskaitos, fotosesija, dovanos, ekskursija, puiki kompanija, nuotaika ir tobulas savaitgalis kainuos tik 150Eur su maitinimu (2 pietūs + 2 vakarienės restorane iš trijų patiekalų) arba 110Eur be maitinimo (apartamentuose bus virtuvėlės, todėl kažką greito drąsiai galėsite pasigaminti ir pačios)!

Kodėl sakau „tik“? Todėl, kad tikra stovyklos vertė ir kaina, perkant atskirai ir asmeniškai visus išvardytus dalykus bei paslaugas siektų daugiau nei 300Eur, ir tikriausiai reikėtų mėnesio tam, kad visur suspėtumėt. Kada, jei ne dabar investuosi į save? Į savo poilsį, žinias, pažintis? Kada, jei nedabar važiuosi prie jūros, į smiltynę pakvėpuoti grynu oru? Kada, jei ne dabar pasakysi, kad aš myliu save ir aš nusipelniau skirti laiko tik sau? DABAR!

KVIEČIU nedelsti ir REGISTRUOTIS el.paštu labas@cackapacacka.lt, tel.nr. 8600-90636 arba asmenine FB žinute. REGISTRACIJA PATVIRTINAMA TIK GAVUS AVANSĄ – pusę sumos į nuorodytą sąskaitą. Kita suma sumokama stovyklos pradžioje.

Stovykloje galės dalyvauti tik 20 moterų.

 

 

Send this to a friend