4-oji Moterų stovykla „Sustok ir atsipalaiduok“

4-oji Moterų stovykla „Sustok ir atsipalaiduok“

Ši ilgai laukta moterų savaitgalio stovykla vyks spalio 12-14 dienomis romantiškoje, ir, drįsiu teigti, labai moteriškoje vietoje – dvaro “Provansalis” rūmuose. Tai puošnus, su didžia pagarba Vilniaus klasicizmui ir šio regiono dvarų stilistikai suprojektuotas, XXI a. pradžioje pastatytas pastatas. Dvaras darniai įsilieja į apylinkių kraštovaizdį ir padeda išsaugoti senojo Molėtų plento vietos dvasią. Dvaro atmosfera ypatinga – geriant kavą nuostabiose terasose galima grožėtis tyvuliuojančiu, ramiu tvenkiniu, ganyklose besiganančiais žirgais. Ar gi ne karališkas laikas? O dar kambariai įrengti nuostabiu provanso stiliumi, kuris tiesiog įkvepia skleistis visoms moteriškoms esybėms 🙂

Tikriausiai begalo smalsu, kokius užsiėmimus paruošiau Jums šioje stovykloje? Neslėpsiu, ilgai svarsčiau ir derinau visas veiklas, kad galėčiau kaip visada pasiūlyti tai, kas geriausia. Ir tai, ką esu išbandžiusi ir įsitikinusi to svarba bei reikalingumu pati. Taigi, TA – DAAM!

PENKTADIENIS:

18h-19h Atvykimas, įsikūrimas.

19.30h Edukacinė vakarienė pagal žydiškus papročius. Susipažinsime su šios tautos virtuve bei ragausime įvairius žydiškus patiekalus. Tikėtina, kad mūsų gomurys mums padėkos, o tuo pačiu praplėsime akiratį, nes žinau, jog žydų tauta – itin kūrybinga, sumani ir išskirtinė, ir tai liečia jų tradicinį maistą taip pat.

~21h Kontaktų užmezgimo ir susipažinimo vakaras

~23h Saldūs sapnai pūkiniuose pataluose!

 

ŠEŠTADIENIS:

8.45h Kūno terapija (ryto mankšta)

9.30h Maisto terapija (pusryčiai)

10.30 Diskusijų terapija (susitikimas su psichologe)

Laukia susitikimas su ypatingu svečiu – psichologe Aušra Kuriene. Teko laimė girdėti jos paskaitas gyvai jau seniai, nuo tada ši psichologė tapo man didžiausiu autoritetu kylančiuose klausimuose apie vaikų auklėjimą. Ir šios žinios pravertė net ir tada, kai vaikų dar neturėjau – nes kai žinai, kas vyksta su žmogumi pačiame jautriausiame jo vystmosi etape, geriau supranti ir visus suaugusiuosius. Nebepyksti ant žmonių, nes supranti, kodėl jis yra toks.

Aušros Kurienės išleista knyga „Kaip užauginti žmogų“ tikriausiai nepalieka abejingų, o auksinė frazė perskaityta šioje knygoje, kad „svarbiausia vaikų auginimo sąlyga – laiminga mama“ tapo mano ramsčiu sunkiausiuose momentuose pačiai tapus mama ir auginant dukrą, kai nuolat tenka rinktis tarp tapsmo ir buvimo mama ir noro save realizuoti.

Tikiu, jog susitikimas su šia psichologe, kuri yra ir paramos vaikams centro įkūrėja bei vadovė, vaikų ir paauglių psichoanalitinė psichoterapeutė, grupės analitikė padės mums visoms dar geriau pažinti mus supančius žmones, suvokti, kaip teisingai auklėti savo vaikus bei padės rasti atsakymus į kylančius klausimus. Nuramins mūsų širdis, leis geriau suprasti save ir savo atžalas ir padės tapti mums laimingesnėmis mamomis. O juk tai būtina sąlyga auginant vaikus 🙂

Beje, jau daugiau negu trisdešimt metų Aušra teikia pagalbą vaikams, turintiems elgesio ir emocinių sunkumų, konsultuoja tėvus ir specialistus, rengia mokymus ir skleidžia pozityvios tėvystės idėjas. Taip pat Aušra Kurienė dėsto Vilniaus universiteto podiplominių studijų programose rengiančiose suaugusių ir vaikų psichoterapeutus, nuolat veda supervizijas specialistams.

 

 

 

 

13h Maisto terapija (pietūs).

14h Kūrybiškumo terapija (puodelių dekoravimas).

Kūrybiniai užsiėmimai jau tapo šių stovyklų tradicija, nes, kaip rodo patirtis, kiekvienai moteriai būtina nuolat save atrasti kūryboje, joje susitelkti bei atrasti savyje kūrėją. Užsiimant kūrybine veikla mūsų siela nurimsta, smegenys pailsi, nes susitelkia ties sinchroniškais darbais. Šįkartą mokysimės dekoruoti puodelius įvairiais ornamentais kartu su Cacka Pacacka įkūrėja Ieva, kuri praves ypatingas puodelių dekoravimo dirbtuves. Nes ruduo tai laikas, kai ilgus vakarus vis dažniau leidžiame su kvapnios arbatos puodeliais rankose. O jei tie puodeliai primins ypatingą vakarą ir bus sukurti Jūsų pačių, net neabejoju, jog arbata dar labiau šildys ne tik kūną, bet ir širdį. Beje, dekoravimo įrankius parsivešite namo – tad dekoruoti puodelius ar kitus indus galėsite ir namuose. Ir, beje, tai galės būti puiki artėjančių Kalėdų dovanų idėja (jos jau bus visai nebe už kalnų)!

16.30h Žirgų terapija (edukacija su žirgais).

Šie nuostabūs gyvūnai savo didingumu padeda kiekvienam nurimti, atsipalaiduoti ir pamiršti viską, kas aplink egizistuoja. Žirgynas įsikūrės ekologiškame ūkyje, visus svečius pasitinka ristūnai su mažaisiais kumeliukais, yra net ir ponis bei ypatingas žirgas, kuris moka pozuoti nuotraukoms. O apie šio žirgyno vadovę galėčiau parašyti atskirą knygą – man seniai teko pažinti žmogų, taip stipriai atsidavusį savo darbui. Ji ne tik prižiūri žirgus, bet ir gelbėja juos iš įvairiausių situacijų – bet apie tai ji papasakos pati. Tai istorijos, kurios griebia už širdies net visko girdėjusius ir mačiusius. Na o mes ne tik grožėsimės žirgais ir nuostabiais vaizdais – patyrę žirgyno treneriai mums praves edukaciją apie žirgus, jų priežiūrą, leis kiekvienai patirti, ką reiškia jodinėti ir kaip teisingai užlipti bei nulipti nuo žirgo. Žodžiu, net kelios valandos garantuotos laikui, kai negalvosite apie nieką kita – pasinersite į kitą laiką, kuris egzistuoja už mūsų suvokimo ribų. Beje, mane labai maloniai nustebino tai, kad arklidės – rožinės spalvos! Ir net jose esantis keturratis rožinis. Palaikiau tai ženklu, jog čia tikrai susitelkę daug moteriškos energijos, tai mes ją dar papildysim savąją 🙂

19.30h Maisto terapija (vakarienė).

20.30h Kūno ir sielos terapija (jakuzzi+pirtis+pokalbiai iki ryto). Po ilgos, turiningos ir visus kūno ir sielos raumenis pajudinusios dienos visos norinčios galės atsipalaiduoti didelėje jakuzzi bei pirtyje. Šalia yra tvenkinys su smėlio krantu, tad drąsiausios galės atsigaivinti po pirties ir jame. Kartu bendrausime, atsipalaiduosime ir dalinsimės gyvenimiška patirtimi. Iš patirties žinau, kad po šios dienos patirčių išaušus sekmadieniui visos atsisveikinsim su kirbančiomis širdimis, nes visos viena kitai dalelę jos padovanosime…

 

SEKMADIENIS

10h Maisto terapija (pusryčiai)

11h Desertų gaminimo terapija su Dovile Bajaliene.

Jums tikriausiai keistai skamba maisto gaminimas prilygintas terapijai? O be reikalo, nes šįkart turėsite unikalią galimybę išmokti vos per 30 minučių paruošti nepaprastai gardų desertą. Toks įgūdis pravers netikėtiems svečiams užklupus ar tada, kai norėsite palepinti savo šeimos narius. O mes juk stovyklose mokomės ir kalbame ne tik apie tai, kaip pačioms labiau save mylėti, bet ir ieškome būdų, kaip savo šeimą labiau džiuginti bei puoselėti mažais dalykais. „Virtuvės fėja“ Dovilė mus pakvies į lengvą improvizaciją po kurios viena kitai atskleisime, kodėl tas pats receptas kaskart gaunasi vis kitoks ir kaip vakarėlio/šventės maisto ruošimo stresą paversti mažu šou. O kad tą Dovilė moka, net nekyla abejonių, be visų kitų savo supergalių ji yra dviejų knygų (Vieno indo patiekalai, Lietuvos virtuvė) autorė, taip pat ją galima atrasti kulinarinių el. žurnalų (Debesys, Gyvenimo gurmanai) kūrybos padangėje. Man jau berašant kaupiasi seilės, tai Jūs įsivazduojat, kokia puota mūsų lauks šio užsiėmimo metu?!

12.30h Maisto terapija (pietūs)

13.30-17h Grožio terapija (asmeninės fotosesijos su žirgais). Niekur neskubant, lėtai gurkšnojant kavą ir plepant paskutinius svarbiausius reikalus visas Jus pakviesime asmeninei fotosesijai su žirgais. Kiekvienai bus skiriamas laikas ir atskleidžiamos gražiausios asmeninės (taip, taip, ne tik išorinės) savybės nuotraukose. Kad nuotraukos džiugintų ir po to, kai jau visi kiti atsiminimai apie stovyklą išblės…

17h Graudūs ir ilgesingi atsisveikinimai iki kitos stovyklos, kuri bus tik pavasarį!

Apie kainas ir kitus realaus pasaulio reikalus:

Kaip visada šias stovyklas vadinu dovana Jums, todėl kad visuomet ieškau įspūdingiausių ir prasmingiausių veiklų už draugiškiausią kainą. Ir tai pavyksta dėl geranoriškų žmonių, kurie labai palaiko ir patys prisideda savo iniciatyvomis prie šių stovyklų vyksmo. Ir nors iš pirmo žvilgsnio kaina gali pasirodyto ne tokia draugiška, patikėkit – ji tikrai bent per pusę mažesnė nei verta 🙂

Ir tikrai taip, stovykloje kaip visada ribotas vietų skaičius.

Stovyklos kelialapio kaina 175Eur (į kainą įskaičiuotas sotus, šviežias trijų patiekalų maitinimas 3k.dienoje, visos veiklos bei edukacijos, pramogos bei 2 nakvynės keliaviečiuose kambariuose atskirose lovose).

Registracija vyksta asmenine žinute arba el.paštu labas@cackapacacka.lt

Registracija įsigalioja užpildžius dalyvio anketą ir pervedus avansą (50Eur) į nurodytą sąskaitą. Yra galimybė mokėti už stovyklą dalimis (rugpjūčio mėnesį, rugsėjo ir spalio).

Pasigrožėti visais gražiausiais vaizdais vietos, kurioje gyvensime ir žirgyno galite čia: www.provansalis.lt

 

 

Send this to a friend