Apie

Apie

Sveiki! Džiaugiuosi, jog užsukote į šį puslapį! Cacka Pacacka tai ne tik papuošalai,  kalbantys Jūsų istoriją, bet ir moterų bendruomenė, kuriai būdinga panaši gyvenimo filosofija. Tam, kad karts nuo karto visas bendramintes suburtų draugėn, Cacka Pacacka organizuoja savaitgalio stovyklas moterims, kurių metu mes mokomės, dalinamės, ilsimės ir iš naujo įsimylim save. O kurdama papuošalus aš tikiuosi, kad Jums, kaip ir man rūpi ne tik įsigyti daiktą, bet ir istoriją, kuri bus apie Jus, Jūsų pomėgius bei individualumą.

Noriu trumpai papasakoti, ką reiškia frazė Cacka Pacacka.Ar žinojote, kad žodis cacka pacacka yra frazeologizmas, kuris lietuvių kalboje prigijo dėka Žemaitės kūrinio „Marti“? Vingienė nemylėjo savo marčios Katrės, nes „jai tik cackos pacackos galvoje“ – nuolat namuose tvarkytis, rūpintis grožiu ir kurti jaukią aplinką. Lietuvių kalbos žodynas žodžio cacka pacacka reikšmę apibūdina kaip žmogų, kuris mėgsta švarintis ir gražintis. Todėl mano kuriami daikčiukai skirti visoms, kurios neabejingos ne tik švarai, vidiniam ir išoriniam grožiui bet ir Lietuvai. „Cacka Pacacka“ logotipas puoštas didele tulpe – lietuvišku simboliu, kuris sutinkamas tautosakoje, liaudies tautodailėje. Tulpė – pasiaukojimo ir begalinės meilės simbolis. Ir aš tikrai noriu, kad būdamos lietuvės mes kalbėtume, skaitytume ir rašytume lietuviškai! Būtent todėl sąmoningai, kiek įmanoma ir kur įmanoma rašau lietuviškai, nesistengiu atrodyti užsienietišku „brendu“. Man svarbu kurti ir dirbti Lietuvoje ir Lietuvai.

Kaip jau minėjau, Cacka Pacacka tai bendruomenė moterų, kurioms artima mano skleidžiama filosofija. Kartu su kuriamais papuošalais aš kviečiu Jus pamatyti save kitaip. Kaip ypatingą Dievo kūrinį, kaip namų židinio kurstytoją, nuo kurios savijautos, emocijų ir pasitikėjimo savimi priklauso ir jas supančių žmonių savijauta. Nuo mūsų priklauso tiek daug! Kartais lėkdamos ir atlikdamos šimtus darbų mes tikrai pamirštame, kokios esame svarbios. O gal dar niekas to ir neprimena. Todėl tą noriu padaryti aš! Mes, moterys, turime mokytis mylėti save. Nesvarbu, kad esame netobulos. Noriu skleidžiu cackų idėjas kaip gerą virusą, kad jos primintų mums mūsų tikrąsias vertybes ir pašaukimą. Mes turime būti pozityvios, elgtis etiškai ir atsakingai. Mes turime mylėti savo šalį, savo artimus, gerbti kitus, mokėti įsipareigoti. Visa tai neįmanoma be meilės sau. Tai pirmiausias ir būtiniausias aspektas! O kaip to išmokti kiekviena turime atrasti asmeniškai. Aš stengiuosi padėti kurdama Jums, kad jaustumėtės ypatingos ir pakylėtos. Nes juk iš smulkmenų viskas ir susideda… Net ir pasaulis, kuris mus supa. Dabar kaip niekada anksčiau jaučiu poreikį vartoti atsakingai. Gal dėl to, kad tapau mama? Gal dėl to, kad jau  per stipriai skaudina širdį pastebėjimai dėl žmonių elgesio su gamta? Su pačiais savimi? Su kitais gyvais organizmais? Žinau, kad viena pasaulio nepakeisiu, ir galbūt kitiems gali atrodyti juokinga mano mintis. Bet papuošalai – transformeriai, be kurių jau neįsivaizduoju savo cackų pasaulio (Jūs turbūt irgi) turi misiją ne tik patikti ir tikti Jums, bet ir bent kažkiek atkreipti dėmesį į tai, kad turime vartoti atsakingai. Kam turėti daug papuošalų, jeigu gali turėti vieną, kuris atstos kelis ar net keliolika? Kam pirkti sulituotus pramoninius papuošalus parduotuvėse už daug didesnę kainą, jeigu gali paremti kuriantį žmogų ir gauti daiktą su istorija, skirtą Tau, unikalų ir vertingą ne tik materialiai? Aš sau jau atsakiau į šiuos klausimus. Šiuo metu solidarumas su kitais kuriančiais (drabužius, maistą, interjerą, avalynę ir t.t.) žmonėmis man kaip niekada svarbus. Man gera vartoti prasmingai ir palaikyti kitų idėjas. Aš žinau, kaip sunku siekti savo svajonių ir jas įgyvendinti. Ir kiek daug kartais gali reikšti vienas teisingas pasakymas ir įvertinimas. Todėl kviečiu ir Jus tapti Cacka Pacacka bendruomenės dalimi! Visomis prasmėmis!

 

Send this to a friend