Moteris, kuriai nieko nėra neįmanomo

Moteris, kuriai nieko nėra neįmanomo

Gana dažnai savęs klausiu, kas yra mano autoritetai, į ką aš lygiuojuos, iš ko semiuosi įkvėpimo? Kiekvienam žmogui reikalingi tokie šaltiniai. O aš vis ieškau, ir vis nedrįstu garsiai nei sau, nei kitiems pripažinti, kas gi mane įkvepia. Tikrai sunku atsakyti į šį klausimą, mano nuomone tai –  labai atsakingas pasirinkimas. Ir šiandien, visai netikėtai, tam tikrų aplinkybių sutapimu, aš manau, kad jau žinau atsakymą.

Tikriausiai nėra lietuvio, kuris nepažinotų Ingos Budrienės. O man teko garbė ne kartą su ja bendrauti įvairiais klausimais. Jau nepamenu kada pirmą sykį su ja gyvai susipažinau, tai buvo tikrai seniai. Ir negaliu eskaluoti, kad pažįstu ją asmeniškai, galbūt daugiausiai – iš žiniasklaidos ir viešosios erdvės. Bet žinot, kaip būna – facebook‘e viena ar kita žvaigždė atrodo labai „faina“ ir miela, bet kai tenka su ja pabendrauti gyvai, ar gyvą pamatyti tiesiog ten, kur esi, tas facebook‘e susikurtas įvaizdis subliukšta kaip muilo burbulas paliestas pirštu. Tačiau ranką prie šidies pridėjus galiu prisipažinti, kad kaskart pabendravusi su Inga tik dar labiau pradedu ja žavėtis. Dėl daugelio priežaščių. Šiandien drąsiai pripažįstu, kad ji yra viena iš mano autoritetų. Kodėl? Tuoj pabandysiu papasakoti.

budriene-inga

Visų pirma – nuoširdžiai žaviuosi jos gebėjimu derinti verslą ir šeimą. Pati turėdama tik vieną dukrą ir savo cackas kartais jaučiuosi taip, tarsi bandyčiau užkariauti pasaulį turėdama tam vieną dieną. Būna dienų, kai ne tik nespėju būti gera mama, žmona ar drauge, bet apskritai nespėju nieko, o iš nuovargio tampu irzli ir kavą pasidedu į šaldytuvą. O Inga suspėja tiek dalykų! Turėdama didelę šeimą ji ne tik pasirūpina jais visais, kuria nuostabią aplinką ir jaukius namus, generuoja idėjas, visus apgaubia savo meile ir šiluma, o apie tai, kad su ja kiekviena diena kaip šventė, aš net neabejoju. Esu beveik tikra, kad ji – pagrindinis namų varikliukas ir tikra namų židinio kurstytoja. O tai, kad visa šeima įjungta į jos veiklas – tik dar vienas pavyzdys, kaip visi kartu dirbdami iš vien šeimos nariai gali nuversti kalnus. Beje, Inga ir Darius Budriai ką tik atšventė savo krištolines vestuves ir 15 metų buvimo kartu jubiliejų. Truputį pasigirsiu, šios šventės metu ji puošėsi mano kurtomis cackomis – auskarais ir galvos papuošalu iš naujausios kolekcijos „Porcelianas“

inga-budriene

 

Kitas aspektas, dėl kurio Inga yra nerealus pavyzdys – tai labdaringa ir prasminga veikla, moterų klubas „Ad Astra“, kuriam ji vadovauja. Šiais metais klubas švęs 15 metų jubiliejų. Per savo veiklą klubas inicijavo ir įgyvendino be galo gražias veiklas: rūpinasi talentingais vaikais, organizavo krikštynas vaikučiams, kurie palikti globos namuose. Beje, po to visi tie vaikai gavo didžiausią dovaną – savo globėjus. Klubo dėka Kauno Klinikose įrengta palata, kurioje namų aplinka gaubia tas mamas, kurių vaikučiai išvydo pasaulį per anksti. Visai neseniai vykusiame renginyje Inga su bendramintėmis surinko didelę sumą pinigų, kuri bus skirta vaikų globos namų „Apuolė“ žaidimų aikštelei statyti. Kiek gražių ir prasmingų darbų jos padarė per tokį laiką nesuskaičiuosi, o kiek dar padarys – man sunku ir įsivaizduoti.inga-budriene

Kita ne mažiau man imponuojanti sritis yra Ingos Budrienės verslumas ir gebėjimas būti pirmai. Nežinau, gal niekas neatsakys tiksliai, bet man atrodo, kad dėka Ingos Lietuvoje daugybė moterų atrado save ir nišą savirealizacijai teikdamos įvairias dekoravimo paslaugas. Ingai puikiai sekasi jos verslas, ir atrodo, kad viskas, prie ko prisiliečia šį nuostabi moteris, tampa auksu. Bent jau atrodo kaip pasaka iš atviručių tai tikrai. Ech, norėčiau ir aš taip sugebėti. Stengiuosi savo srityje…

papuosalai-nuotakoms

Nemažiau svarbu man tiek žmogaus išorė, tiek vidus. Ir sakykit ką norit, dažnai būna atvirkščiai. Tik ne šiuo atveju. Kalbant apie grožį, tai tokia jau aš esu – mėgstu atrodyti sau gražiai, o tas tikrai reikalauja ir laiko, ir pastangų, ir galvą tenka pasukti. Štai Inga puikus pavyzdys, kad atrodyti puikiai galima visur ir visada. Atrodo, kad kasmet vis jaunėja ir gražėja. Man norėtųs sužinoti jos jaunystės eleksyro receptą. Bet aš beveik neabejoju, jog tai visiems gerai žinomi ingredientai – meilė sau ir savo šeimai, laimė daryti tai ką myli, tikėjimas kitais žmonėmis ir savimi, nuolatinės pastangos ir daug darbo. Nes stebuklų nebūna. Būna tik per mažai pastangų ir noro pamatyti arba sukurti tuos stebuklus pačiai.

Negaliu nepaminėti dar vieno dalyko, dėl kurio žaviuosi Inga. Tai – jos gebėjimas būti paprasta ir malonia. Per savo neilgą gyvenimą teko bendrauti su nemažu skaičiumi Lietuvos žvaigždžių ir žvaigždučių. Inga viena iš nedaugelio, kurios, kaip minėjau, ne tik viešoje erdvėje malonios ir paprastos. Ji visada susitikus pasisveikina, randa minutę užkalbint, niekada neapsimeta, kad tavęs nemato ir nepažįsta. Ir nėra to nemalonaus jausmo, kuris būna bendraujant su bent kiek žinomais žmonėmis, kad va, žinok, Tau labai pasisekė, jog kalbuosi su tokiu paprastu mirtinguoju, kaip Tu. Atrodo tik smulkmenos, bet sakykit ką norit, iš smulkmenų juk ir susideda žmogus.

budriene-inga

Tikriausiai galėčiau rašyti dar daug gražių dalykų, bet suprantu, kad visko neišpasakosi. Tiesiog aš labai džiaugiuosi, kad karts nuo karto susiduriu su Inga. Ir neslėpsiu, man didelė garbė, jog tokia moteris kaip Inga Budrienė renkasi ir puošiasi cackomis. Ir, kaip matot, jos – nerealiai įspūdingas duetas!

Inga, ačiū, kad mane įkvepiat! Esu tikra, kad ne tik mane, bet ir daugybę kitų moterų. Nepaliaukit žydėti!

Foto: Nerijus Šabanauskas, www.nerofoto.euSend this to a friend