Kaip užsisakyti?

Jeigu noriu užsisakyti cacką?

Puiku! Mielai Jums sukursiu papuošalą. Parašykite man žinutę adresu: labas@cackapacacka.lt.

Išdėstykite ten visus savo norus (modelį, stilių, spalvas, sidabro ar aukso detalių norėsite ir pan.), papasakokite apie save – koks Jūsų stilius, kur norėsite puoštis cackomis, prie ko jas derinsite, kas Jus erzina kituose papuošaluose (pvz. per plati apyrankė arba per daug kabančių detalių), konkrečią datą, kada ja norėsite puoštis. Jeigu puošitės cackomis šventės metu, nurodykite, koks vaidmuo Jūsų laukia joje (nebijokite, kaina tikrai nesikeičia nei dėl to, kad būsite nuotaka, nei dėl to, kad būsite svečiu ar pan.) bei papasakokite apie šventę. Galite net gi prisegti nuotrauką suknelės, batelių ar rankinės, prie kurių derinsite cackas. Kuo daugiau informacijos turėsiu, ir kuo greičiau ji mane pasieks, tuo produktyviau galėsime bendradarbiauti ir pasieksime aukščiausių ir kokybiškiausių rezultatų!

Cackos kuriamos tik gavus išankstinį 20eur avansą į šią sąskaitą:

Ieva Ąžuolaitytė-Staneikienė, SEB Lt 4870 4400 0619 6231 12, nurodyme įrašyti „Avansas už papuošalo kūrybą“. Vėliau ši suma išskaičiuojama iš bendros užsakymo sumos.

Šis mokestis patvirtina mūsų bendradarbiavimą ir abipusius įsipareigojimus.

Kada geriausias laikas užsakyti cackas?

Tam, kad turėčiau daugiau laiko kūrybai, užsakymai priimami  likus mėnesiui iki reikiamos datos sezono metu (vasarą ir nuo lapkričio mėnesio iki Šv. Kalėdų). Idealiausia užsisakyti papuošalus kuo anksčiau taip siekiant geriausio rezultato 🙂

O jeigu dar nežinau, kokios cackos norėsiu, bet žinau datą, kada man jos reikės?

Nuostabu! Rezervuokim laiką Jūsų cackos kūrybai, o visas detales aptarsime, kai jau žinosite ko norisi, arba turėsite prie ko priderinti cackas ( ne vėliau kaip 2sav. iki reikiamos datos). Per mėnesį galiu priimti tik 10 asmeninių užsakymų, tad numatydama darbus į priekį galėsiu būti rami, kad viską spėsiu ir Jums sukursiu gražiausius papuošalus su Jūsų istorija ir apie Jus.

O jeigu man nepatiks  galutinis papuošalų rezultatas?

Visų pirmiausia kviečiu peržvelgti cackų darbų galeriją ir mano kūrybos stilistiką. Tuomet atsakyti sau, ar ji artima Jūsų skoniui, įvaizdžiui? Ar rekomenduotumėt mano darbus savo artimiausiai draugei? Ar mano darbai bei požiūris į kūrybą Jums kelia pasitikėjimą? Jeigu atsakėte „taip“ – valio! Galime bendradarbiauti. Na, o jeigu ne – arba dar ne laikas cackai, arba dar turite atrasti savo kūrėją 🙂 Mano tikslas – sukurti papuošalus tokius, kad įsimylėtumėte juos iš pirmo žvilgsnio. Visuomet įmanoma rasti bendrą kompromisą ir atlikti tam tikrus pokyčius, tačiau priimti atgal asmeniškai Jums kurtų papuošalų negaliu. Todėl visuomet prašau, kad suteiktumėt kuo daugiau informacijos ir klaustumėt visko, kas neaišku. Ir pati stengiuosi suteikti kuo daugiau žinių apie papuošalą, kad netektų nemalonių patirčių nei man, nei Jums 🙂

Kiti klausimai

O jeigu neradote atsakymo į iškilusį klausimą čia, drąsiai rašykite man ir klauskite, – esu tam, kad atsakyčiau į visus Jūsų klausimus 🙂

Beje, labai svarbi informacija štai čia:

Papuošalai siunčiami, perduodami tik po pavedimo gavimo arba pavedimo išrašo pateikimo el.paštu, jeigu nėra suplanuota papuošalą atsiimti susitikus gyvai.

Laimingos klientės Cackai Pacackai visuomet daug svarbiau už parduotą papuošalą, cackos siekia suteikti Jums laimės, nori būti nešiojamos ir mylimos, todėl nepatinkančius, netinkančius ar tiesiog ne tokius, kokių tikėjotės, įsigytus laisvus (gatavus) papuošalus galite grąžinti*.

Laisvi darbai yra tie, kuriuos galite įsigyti čia ir dabar. Darbai kuriami pagal esančius nuotraukose pavyzdžius nėra laikomi laisvais ir gatavais, nes jiems sukurti turiu skirti papildomą laiką, atsakingai derinti ir pritaikyti pagal Jūsų poreikį – riešo apimtį, auskarų ilgį ir pan.

Deja, kurtų asmeniškai papuošalų pagal asmeninį užsakymą priimti atgal galimybės nėra.

*(Apie ketinimus grąžinti būtina pranešti el. paštu tą pačią dieną, kai papuošalas gaunamas, o išsiųstas atgal per 2 sekančias darbo dienas po papuošalo gavimo. Papuošalas turi būti originalioje pakuotėje, nedėvėtas, nesugadintas. Jei nepatikęs papuošalas siunčiamas paštu ar kitais būdais, po jo gavimo pinigai grąžinami į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo apmokėta. Pinigai už atgalinį papuošalo siuntimą negrąžinami.)

Kaip gausiu, atsiimsiu savo papuošalus?

Dažniausiai papuošalai siunčiami Omniva paštomatu, registruota pašto siunta už papildomą mokestį.

Kaune yra galimybė atsiimti papuošalus gyvai, bet pirmenybę teikiu siuntimui, nes šiltasis sezonas aktyvus ne tik darbų, bet ir poilsio klausimais, tad Kaune lankausi retai 🙂

Anketa, kurią kviečiu užpildyti rezervuojant laiką papuošalo kūrybai:

forms.gle/Ekx1eQ59i4HfDHg18

 

Send this to a friend