5-oji Moterų stovykla „Sparnai Tavo sielai“

5-oji Moterų stovykla „Sparnai Tavo sielai“

Ilgai brandinta, dėliota ir išmyluota 5-oji, jubiliejinė stovykla Jūsų „teismui“!

Tiesą pasakius, pirmąjį šios stovyklos programos ir vietos variantą buvau sugalvojusi ir patvirtinusi jau gruodžio mėnesį ir laukiau tinkamos progos apie ją paskelbti (nes na juk gruodį visiems rūpi tikrai ne stovyklos ir dar ne pavasaris). Tačiau nutiko taip, kaip kuo daugiau laiko ėjo, tuo daugiau abejonių pradėjo man sėti pasirinktos veiklos. Nutariau likti ištikima sau, klausyti savo širdies balso ir stovyklą „lengvai“ perorganizuoti.

Ne paslaptis, kad visada jas kuriu pagal savo poreikius. Gal kiek savanaudiška, bet kita vertus, manau, jog todėl stovyklos ir patiria sėkmę – į jas važiuoja tos, kurioms matyt nesvetimi tie patys poreikia ir norai, kaip man.

Apie ką bus ši stovykla? Apie Sielos sparnus. Tikrai nesumeluosiu sakydama, kad po šios stovyklos išmoksit labiau priimti (pamilti) save, pažiūrėti į save iš šono, pamatyti kitų akimis ir įvertinti savo gyvenimą bei save pačias iš naujo. Žinau, kad stovykla bus kaip niekad intymi, su dar daugiau pokalbių ir kažkaip nujaučiu, kad ašarų. Tad jai prireiks drąsos. Bet kovas – pirmasis pavasario ir atgimimo mėnuo, tad kada jei ne dabar atgimti? Išverkti savo skaudulius, priimti trūkumus, pamilti savyje glūdinčias dovanas (kurias dažnai „užmetam“ ir pamirštam)? Laiką stovyklai taip pat pasirinkau ne atsitiktinumo dėka – kovo 8 –ą, tarptautinę Moters dieną. Nes tikiu, kad moterystės dieną reikia atšvęst moteriškai! O ir vyrams gal bus patogu pasufleruoti, kad stovykla galėtų būti dovana 2in1 – artėjančios Šv.Valentino ir Moters dienų proga. Beje, kovo 11 – pirmadienis, tad puikus sutapimas – po stovyklos grįžusios galėsit dedikuoti save šeimai ir atsigauti po naujų pairčių. Nes po šių stovyklų visuomet reikia laiko tam, kad suvirškintum visas patirtis ir nuotykius. O jų šioje stovykloje bus apsčiai, net jei ir iš pirmo žvilgsnio taip gali neatrodyti 🙂

Šventės (oj, reikėtų rašyti stovyklos) data:

Kovo 8d. – kovo 10d. Vieta – Provansalio dvaras, Vilniaus rajonas.

Visuomet stovykloms ieškau naujų patirčių ir vietų, bet… Paskutinį kartą Provansalio dvare mums buvo taip gerai, mane (mus) taip užbūrė jo aplinka ir atmosfera ir aš jaučiau tokį nenumaldomą troškimą ten grįžti, kad nusprendžiau padaryti išimtį ir jubiliejinę stovyklą švęsti ten, kur buvo geriausia.

Taigi, Jūsų didenybė PROGRAMA:

PENKTADIENIS:

17Val. Atvykimas/įsikūrimas (visos dalyvės bus apgyvendinamos burtų keliu ir gyvens po dvi – tris atskiruose kambariuose. Tad turite nebijoti „atsiskirti“ su savo „antra puse“ jei į stovyklą atvyksite ne viena. Tai reikalinga dėl programos turinio).

18.30Val. Iškilminga vakarienė Moters dienos proga, stovyklos atidarymas.

19.30Val.  I sesija „Susipažinimas“ bei įžanga į rytojaus programą (labai svarbu dalyvauti nuo pradžios ir pilnai). Veda ir moderuoja lektorė Kristina Mačiulytė (apie ją daugiau sužinosite netrukus).

21.30Val. Laisvė (tai reiškia, kad vyksta pokalbiai iki sutemų, knygų skaitymas, poilsis o gal siaubo istorijų pasakojimai).

ŠEŠTADIENIS:

8Val. Mankšta

8.30Val. Pusryčiai

9.30Val. II sesija su Kristina Mačiulyte „Mano gyvenimo kelias“.

Kristina Mačiulyte – nevyriausybinės organizacijos, dirbančios su jaunimu vadove bei socialinė darbuotoja vedančia mokymus bei konsultuojas. Mus ji padės atrasti giliau slypinčius tikruosius savo poreikius, erzulius, silpnybes ir stiprybes – nes tai nėra taip lengva, kaip jau tikriausiai spėjote patirti, o ir kalbėtis apie juos dar sunkiau.

Taigi, šios stovyklos metu Kristina pakvies mus pamėginti kiek įdėmiau pažiūrėti į save, atpažinti kylančius jausmus, erzulius, poreikius, tipines reakcijas, stiprybes bei „savus tarankonus“, su kuriais kartais irgi reikia susidraugauti. Pastebėti tai, kaip elgiamės vienoje ar kitoje situacijoje, kaip kuriame santykius, taikomės, pykstamės, bėgame ar išbūname įvairiose situacijose. Mėginsime viską patirti kartu atlikdamos užduotis, bandydamos suprasti kas įvyko, jas aptardamos ir duodamos atgalinį ryšį viena kitai.

13Val. Pietūs

14Val. Patys nuostabiausi potyriai žirgyne „Rožinė pasaga“. Šį kartą visos norinčios galės ne tik susipažinti su žirgais artimiau bet ir turės galimybę su jais išjoti miškan neilgam 20 – 30 min. turui. Jus prižiūrės kvalifikuoti jojimo instruktoriai, tad galite jaustis saugiai. Tos, kurios pabijos tokio iššūkio galės jodinėti aptvaruose arba užsiimti žirgų terapija.

16Val. Sugrįžimas į realybę po nuotykių su žirgais ir trumpas kavageris. Jo metu bus labai svarbu užkąsti, nes prieš „Rebefingo“ sesiją svarbu būti 2val. nevalgius.

16.30 – 18Val. Paskaita apie emocinės, psichologinės ir dvasinės būsenos harmonizavimą ir vidinės pusiausvyros atstatymą aromaterapija: ETERINIŲ ALIEJŲ NAUDA HARMONIZUOJANT IR ATSTATANT VIDINĘ PUSIAUSVYRĄ.

Paskaitą skaitys ilgametė natūralios kosmetikos ir aromaterapijos konsultantė ir lektorė, diplomuota „Pacific institute of Aromatherapty“ absolventė, Vilma Markaiytė. Paskaitoje susipažinsite su pagrindiniais eteriniais aliejais, naudotinais kamuojant stresui, nerimui, nemigai ir panašiems sutrikimams. Sužinosite apie pagrindinius akupresūrinius taškus rankose, kuriuos, stimuliuojant kartu su eteriniais aliejais, gaunamas efektyvesnis rezultatas siekiant subalansuoti emocijas, atkurti dvasinę ramybę.

Antroje užsiėmimo dalyje mokysimės, kaip pasirinkti ir maišyti kvapiąsias medžiagas, kad susikurtume sau tinkantį ir patinkantį aromatą, kuris taps asmeniniu palydovu tiek dvasinių praktikų tiek kasdienių rūpesčių metu.

18Val. Rebefingo sesija, kurią ves „kiečiausia“ ir aukščiausio lygio rebeferė Sigita Šadauskienė. Apie rebefingą: VISKĄ, KAS TRUKDO GALIMA IŠKVĖPUOTI…

Pyktį, baimę, abejones, nepasitikėjimą, skausmą, įtampas… REBEFINGAS – surastas mano KELIAS. REBEFINGAS VADINAMAS GYVYBĖS kvėpavimu. GYVYBĖS kvėpavimas visada buvo vienas iš paprasčiausių, tiesiausių ir galingiausių dvasinio valymosi metodų. Intuityvus kvėpavimas (rebefingas), praktikuojamas reguliariai, išgydo astmą, migreną, epilepsiją, peršalimą ir daugelį kitų ligų, kurių visų ir neišvardinsi. Pagrindinis intuityvaus kvėpavimo privalumas yra tas, kad jis išgydo įtampas ir skausmus, kuriuos patiriame kasdieniniame gyvenime. Šie įprasti stresai, įtampos ir traumos, patiriami darbo ir gyvenimo metu, slopina mūsų kvėpavimą.

„Intuityvus kvėpavimas padeda išgydyti beveik visas ligas, nes kvėpavimas yra žmogiškosios būties pagrindas. Aš galėčiau paminėti tūkstančius išgijimo atvejų ir išvardyti šimtus išgydytų ligų, bet iš to nebus jokios naudos, nes kitų žmonių išgijimas jums nepadės. Tai turi atsitikti jums. Išmokti intuityvaus kvėpavimo arba rebefingo yra geriausia, ką mes galime sau padaryti. Šis sugebėjimas ryškiai pagerina mūsų sveikatą, laimę ir pasisekimą. Intuityvus kvėpavimas yra išsigydymo įrankis, kurį galima naudoti kasdieną, kad papildytumėte savo protą ir kūną gaivia gyvybine energija“. L. Orras.

Kadangi būsime tikrai geros ir patikimos rebeferės rankose, užsiėmima neturi jokių kontraidikacijų ir šiame užsiėmime gali dalyvauti visos ne išimties.

20Val. Vėlyva vakarienė

21Val. Dienos aptarimas (Labai svarbi dienos dalis, nes patirsime daug naujų potyrių, kuriuos bus būtina išklabėti ir išjausti).

22Val. Gero kino seansas su Popcornais.

SEKMADIENIS

8.30Val. Mankšta

9Val. Pusryčiai

10Val.  III sesija su Kristina – Dar vienas susitikimas su savimi. Jo metu įtvirtinsime visas įgytas naujas žinias apie save bei susitiksime su savimi pasistiprinimui tam, kad grįžusios į realybę, kasdienybę ir visus joje tykančius pavojus „prarasti save“ tam neleistumėm įvykti.

13Val. Pietūs.

14Val. Bendra fotosesija, atsisveikinimas, išvykimas namo.

Stovyklos kaina 175Eur

Į kainą įskaičiuota visa stovyklos programa ir jos užsiėmimai, sotus maitinimas 3k.dienoje, nakvynė jaukiuose provanso stiliaus apartamentuose ir neįkainojama tolimesnė bendrystė moterystėje.

Registracija vyksta el.paštu: labas@cackapacacka.lt arba facebook žinute.

Dalyvavimas stovykloje patvirtinamas gavus 50Eur avansą į nurodytą sąskaitą. Avansas negrąžinamas, tačiau nepalankiai susiklosčius aplinkybėms vietoje savęs į stovyklą visuomet galite deleguoti bet kurią kitą moterį – savo draugę, sesę arba mamą.

Vietų skaičius stovykloje: 20 moterų.

 

 

 

 

 

 

Send this to a friend