Tegyvuoja segės!

Tegyvuoja segės!

Jei gerai pamenu, pieš gerą penkmetį visos save gerbiančios damos turėjo turėti bent po vieną segę. Dažniausiai, žinoma, jos buvo rankų darbo, siuvinėtos smulkiais karoliukais, arba susuktos iš kažko – juostelės, raukinuko, užtrauktuko. Beje, ir pati savo karjerą pradėjau nuo segės, kuri gavosi netyčia, nes iš pradžių siuvau auskarus, bet antro tokio pasūti nepavyko, o ir kantrybės pritrūko… Esu iš tų žmonių, kuriems patinka rasti sprendimus iš visų susiklosčiusių situacijų, tai taip auskaras tapo sege ir atiteko mano mamai. Taip jomis ir pradėjau savo kūrybinį kelią, kuris kaip ir sakiau, prasidėjo prieš gerus penkis metus. Niekada neapmiršiu jausmo, kai mano gera draugė pateikė užsakymą ir leido savo kūrybai atsidėjus prisiūti net 10 segių!

Štai, nepatingėjau paieškoti archyve savo pirmųjų segių. Sakykit ką norit, bet man jos ir dabar gražios, manau gėdos nepadarys ir šiais metais segimos. Amžina klasika!

Ilgainiui segės kažkaip dingo iš eterio, ir tos, kurios jas nešiojo dažniausiai buvo įvardijamos kaip solidaus amžiaus arba tokias pareigas užimančios moterys. Tikrai ne jaunimas! Ir kas nutiko tada? O tada atsitiko segių renesansas! Iš ties tai jos jau pernai visame pasaulyje buvo “ant bangos”, kai kur ir pas mus matėsi ši tendencija. Bet šiemet! Šiemet segės yra visur ir visada, segimos ant visko – pradedant nuo megztos, vilnonės ar kitokios skrybelės, baigiant batais. Ir kuo jų daugiau, tuo geriau. Tiesą sakant, šių metų mada tokia spalvinga ir marga, kad tikrai sunku nepasiklysti ir nesuklysti derinant tiek daug skirtingų stilių tarpusavyje.

Jeigu norite būti stilingos, bet nenorite per daug „parsiduoti“ madai, aš rekomenduoju atkreipti dėmesį, kad segės gali būti Jūsų stiliaus ir įvaizdžio vinis, kuris visų pirma nepareikalaus perdėm didelių investicijų, galės būti visada po ranka ir keisti savo buvimo vietą vos vieno judesio pagalba. Ryškią ir masyvią segę galite įsisegti į palto atlapą, storą šalį arba rankinę. Mažesnės labai dailiai atrodo įsegtos į perpetinės rankinės diržą, batus arba storesnį megztą megztinį. Čia jau pastebėčiau, kad mažesnių segių reikėtų bent trijų. Masyvios ir didelės tikrai pakaks ir vienos. Investuodamos į seges įsigysite tikrai ilgai ir universaliai tarnaujantį aksesuarą, kuris tiks ir visais metų laikais, nes vasarą galėsite įsegti į savo džinsinį švarkelį, conversus, paplūdimio baustes arba pintus krepšius.

Šiandien dalinosi savo naujausiai sukurtomis, visas mados tendencijas atitinkančiomis segėmis. Esu tikra, kad jos ne tik pagyvins Jūsų rudeninį spintos turinį, bet ir pakels nuotaiką visiems, kurie į jas pažvelgs. O jei kartais klaustų, iš kur tokių gauti, tai prašau, sakykit garsiai – „Pas Cackas!“ 🙂

Segė papuošalai

 

Linkiu gražaus savaitgalio, nepaisant to, kad saulės nenusimato…Send this to a friend